Abus Granit Quick 37/60HB70 Asma Disk Kilidi 11mm Sarı
(0) Yorum - 0 Puan
%5
7.102,21 TL
7.476,01 TL
ABUS GRANIT™ HIZLI 37/60HB70 MOTOSİKLETİNİZ İÇİN GÜÇLÜ KORUMA
HIZLI VE ETKİLİ KORUMA
ABUS GRANIT™ Quick 37/60HB70 Asma Disk Kilidi.
11 mm asma kilit kelepçeli, kilit gövdesinde çift kilitlidir. ABUS GRANIT™ Quick 37/60HB70 kilitleme mekanizmasının kelepçesi, gövdesi ve yapısal parçaları sertleştirilmiş özel çelikten yapılmıştır. ABUS Plus silindiri, özellikle kurcalamaya karşı savunmak için üretildiğinden, hırsızlık girişimlerinin başarı şansı çok azdır.
Ayrıca Üniversal zincirler ile kombinasyon yapabilirsiniz.
- Kelepçe korumalı 11 mm asma kilit kelepçesi.
- Kelepçeyi kilit gövdesine sabitleyen çift kilitleme mekanizması.
- Paket kapsamına iki anahtar dahildir.
- Anahtar deliğini kir ve korozyondan korumak için manuel kapak.
- Ek ve yedek anahtarlar için ABUS Kod Kartı.
- Motosiklet hala kilitliyken kazara uzaklaşmanızı önlemek için bir Hatırlatma kablosu dahildir.
- 18 mm'ye kadar kenar uzunluğuna sahip kare borulara veya 25 mm'ye kadar yuvarlak borulara hızlı kurulum için SH 37 braketi önerilir.
- Teslimat kapsamına taşıma çantası dahildir.
- Ağırlık: 1020 g
Çap: 11 mm Dikey : 70 mm Genişlik: 14-24 mm